• Müşteri Hizmetleri: 0 212 532 0 571
  • Whatsapp: 0 555 888 0 571
Menu icon

Sömestr Umre Programları

Erener Turizm olarak daha fazla kişi hac ve umre ibadetlerini yerine getirebilsin diye yılın her mevsimi kutsal topraklara ziyaretler düzenliyoruz. Her mevsim mevcut olan umre programları da bu çalışmaların bir sonucu… Her kesimden insana hitap eden çeşitli programlarımız ile hem inananların ibadetlerini yerine getirmelerine vesile oluyoruz hem de onları kutsal topraklarda en iyi şekilde ağırlıyoruz. Umre programlarımız hafta sonu programlarından başlayıp Ramazan ayında bir aylık turlara kadar uzayabiliyor. Bu sayede herkes kendine uygun vakitlerde ibadetini rahatlıkla gerçekleştirebiliyor. Üstelik umre programlarımızda sizlere eşlik etmesi için rehber ve hocaları da gruplarımızın yanına veriyoruz. Böylece kişiler soru ve problemleri olduğundan karşılarında direkt muhatap bulabiliyorlar.

Sömestr Umre Programları

Sömestr tatilini ibadet ile geçirmek isteyenler için düzenlediğimiz sömestr umre programları ile hem çalışanlara hem de ailelere ibadet etmek için en uygun zamanlardan birini değerlendirme fırsatı sunuyoruz. Her yıl okulların kapandığı zamanlar ile uyumlu olarak düzenlenen sömestr umre turlarımız 3, 4, 5, 8, 10, 14 ve 20 gün olarak düzenleniyor. Herkesin kendine en uygun zamanı seçebileceği bu turlarda ziyaretçilerimizi yerleştirdiğimiz otellerimiz de kutsal mekanlara çok yakın. En yakını 0 metre, en uzağı ise 3 kilometre mesafede olan otellerimizde 3 kilometrelik oteller için servis hizmeti mevcut. Ayrıca yine yürüme mesafesinde 230 ve 250 metrelik otellerimiz de tek kişilikten 4 kişiliğe kadar olan odaları ile ziyaretçilerini bekliyor. Son olarak ise sömestr tatiline özel bu umre turlarında 12-24 yaş arası öğrencilere özel indirimler de sunuyor ve gençlerin rahatça ibadetlerini yerine getirebilmelerini kolaylaştırıyoruz. Arklı bankalar için farklı taksit seçenekleri de sunan firmamız size güvenli ve doğru bir umre turunu vaat ediyor.

Şevval Umre Programları

Şevval ayında yani yazın Haziran Temmuz ayları arasında düzenlenen Şevval umre programları yıl içinde iş sebebi ile umreye gitmek isteyip de gidemeyenler için büyük bir fırsat. Haziran ve Temmuz ayları arasında her hafta Salı ve Cumartesi arası düzenlenen turlarımız kısa zaman konusunda esnek olamayan kimseler için de oldukça uygun. Bu kısa süreli umre turu sayesinde ibadetlerini eksiksiz yerine getiren ziyaretçilerimize kutsal topraklarda kendilerine eşlik etmesi için rehber hizmeti de sağlıyoruz. Gidiş dönüş uçak biletleri ve konaklama için rezervasyonları da ziyaretçilerimiz yerine yaparak onları olabildiğince rahat ettirmeye çalışıyoruz. Farklı fiyatlandırmalara sahip oteller ve odalardan istediklerini seçebilen ziyaretçilerimiz içindeki çocuklu aileler de çocuklarına özel indirimlerden yararlanabiliyorlar.

SAYFALAR

Eposta adresinizi kaydedip yenilik ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Umre,Hac,Kudüs

Her hakkı saklıdır. İzinsiz içerik kullanılamaz.
© 2016 www.erenerturizm.com.tr
sosyal medya sosyal medya sosyal medya sosyal medya