• Müşteri Hizmetleri: 0 212 532 0 571
  • Whatsapp: 0 555 888 0 571
Menu icon

2018 UMRE FİYATLARI

2018 Umre Fiyatları

               Erener Turizm 2018 Yılı, Diyanet Hac Umre Turları ve Hac Umre Fiyatları hakkında hazırladığımız bu yazımızda Diyanet Umre fiyatlarıUmre Tur Fiyatları gibi sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

 2018 Diyanet Umre fiyatları turlara göre farklılık göstermektedir. Özel paketler halinde hazırlanan umrelerimiz için 2018 umre fiyatı gidiş dönüş zamanı, kalınacak yerler gibi faktörlerden dolayı değişiklik göstermektedir. Ekonomik ve lüks umre tur fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bölümümüzden bizi arayabilirsiniz. Umre fiyatı her zaman olduğu gibi çeşitli kriterleri baz alarak belirlenmektedir. 2018 Umre fiyatlarında da konaklanan gün sayısı, Kabe’ye yakın konaklama yeri ve tur tarihinin yanı sıra konaklama yerinin kalitesine göre düzenlenmiştir.

 

2018 Sömestr Umresi

          2018 yılı sömestr umre turunda okul tatilinde de umre turları düzenlemektedir. Kutsal topraklarda ailenizle birlikte gerçekleştireceğiniz ziyaretlerinizi 2018 yılı sömestr tatiline ayarlayabilirsiniz. Avantajlı fiyatlar ve sınırlı sayıda kontenjan sunulan firmamız 2018 sömestr umre fiyatlarında da rakiplerinden ayrılıyor.

 

2018 Ramazan Umresi

           “Ramazan-ı Şerif ayı geldiği zaman umreye git. Çünkü bu ayda yapılan umrenin sevabı hacca denk gelir.” (Ahmed b. Hanbel, Müsned 2/380)

Peygamber Efendimiz Aleyhissalâtü Vesselâm, “Benim mescidimde kılınan bir namaz, diğer mescitlerde kılınan bin namazdan daha faziletlidir” buyurmuşsa da unutmamak gerekir ki Kabe-i Muazzama ‘da kılınan namaz için “Orada kılınan bir namaz 100 bin namazdan hayırlıdır, 100 bin namaza eş değerdir” demişlerdir.  Böylesine mübarek olan bir mekânda ibadet etmek, hele ki Ramazan ayındaysa çok kıymetlidir.

11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif’i kutsal topraklarda değerlendirmek isteyen müminlere bir müjdemiz var.Erener turizm 2018 Ramazan umresi için farklı seçeneklerle sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermeye devam ediyor.

2018 Ramazan Umre tur fiyatları, tur programları, ekonomik umre turu, güvenli umre yolculuğu, rehberliğimiz sayesinde adabına ve usulüne uygun ibadet,  zamana ve mali durumunuza göre farklı programlarla umre turlarını kaliteli hizmet anlayışımızla sunuyoruz.

2018 En Uygun Umre Fiyatı

            2018 yılında da her bütçeye ve döneme uygun umre programları düzenlemektedir. Bu kutsal ibadeti gerçekleştirebilmeniz için düzenlediğimiz programlarda butik umre programlarının yanı sıra ekonomik umre programları da mevcuttur. 2018 ekonomik umre fiyatları ve Butik umre fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Size sadece kendinize ve bütçenize uygun umre programını belirlemek kalıyor.

 

Bilgi ve Rezervasyon İçin

SAYFALAR

Eposta adresinizi kaydedip yenilik ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Umre,Hac,Kudüs

Her hakkı saklıdır. İzinsiz içerik kullanılamaz.
© 2016 www.erenerturizm.com.tr
sosyal medya sosyal medya sosyal medya sosyal medya